Минуло більше місяця з часу, коли ми повернулися зі Святої Землі, а  приємні  відчуття, які  переповнюють наші душі, подумки  повертають нас ще і ще раз  на  найбільшу Земну Святиню. Милістю  Божою  відвідали ми  місця, пов’язані з народженням та життям Ісуса Христа, Матінки Божої, Святого сімейства. Душевне піднесення, радість, яка  наповнювала наші серця, ввійшли в нашу пам’ять і наше життя, назавжди є незабутніми.

Наше перебування на Святій Землі — це особливий неповторний період в житті кожного.  Не вистачає слів, щоб передати  ту радість,  яку ми  відчули й відчуваємо повсякчас. Віфлеєм, Назарет,  Древній Єрусалим,  скорботний шлях «Виа де ла Роса»,  Голгофа, Камінь Помазання, Гроб Господній  та кожна зі Святинь, які ми відвідали,  закарбувалися в наших душах й серцях і стали  найвищою  цінністю, а спогади,  фотознімки нагадуватимуть про поїздку  до кінця нашого земного життя .

Відчути  глибину  відвіданих Святинь нам допомагала  глибоко віруюча, смиренна і терпелива Марина Володимирівна, яка  щохвилини була поряд із нами.

Усе: виліт з України,  перебування на Святій Землі,   Свята гора «Сінай» і о повернення додому  було  чітко продуманим організаторами поїздки.
Ми,  паломники  з  Рокитного , щиро дякуємо Вам, отець Максим, паломницькому центру «Христофор», який Ви очолюєте, за  великі  Ваші  труди  во  Славу  Божу.

Нехай  Господь зміцнює Ваші сили, а  Покров Матері Божої  оберігає  від земних негараздів.
Нехай Божа ласка веде Вас по  земному життю.

З повагою і вдячністю прихожани  Храма Різдва  Пресвятої Богородиці смт. Рокитне.